Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Shkrumbohet makina në ecje në Sauk, nuk ka të lënduar

Një automjet është përfshirë nga flakët pasditen e sotme. Ngjarja ka ndodhur në zonën e Saukut në Tiranë rreth orës 16:30 dhe sipas policisë shkak ka qenë një defekt teknik.

Mjeti në pronësi të shtetasit Y.E ka marrë flakë në ecje dhe për fat të mirë nuk ka persona të lënduar, por vetëm dëme materiale.

Grupi hetimor dhe shërbimet e Policisë vijon puna për zbardhjen e plotë e rrethanave të ngjarjes.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet