Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Shkon në 177 numri i viktimave nga koronavirusi në Greqi, ndërruan jetë edhe dy të moshuar

Ka shkuar në 177 viktima bilanci i Greqisë sa i përket koronavirusit.

Dy viktimat e fundit ishin edhe të fundit për muajin maj pasi vdiqën në orët e vona të 31 majit.

Saktësisht një 66- vjeçar dhe një 87- vjeçar, të dy në Athinë por në spitale të ndryshme “Sotiria” dhe ”Nimitsis” ndërruan jetë pasi humbën betejën me COVID-19.

Ditën e kaluar Greqia pësoi një rënie të madhe të rasteve pasi shënoi vetëm 2 të infektuar.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet