Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Sekuestruan mallra ushqimore në Portin e Durrës, nuk paguan detyrimin doganor

Në Portin e Durrësit janë sekuestruar mallra ushqimorë të padeklaruara. Sipas Drejtorisë së Doganës, detyrimi i munguar doganor kapte vlerën e 700 mijë lekëve.

Mallrat, të cila ishin të futura në një kamion, i cili importonte material porositësi(fason), ishin të padeklaruara.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet