Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Reforma Zgjedhore pa marrëveshje, Ralf Gjoni ‘nxehet’ me Gjiknurin, Bylykbashin e Vasilin: Anti- shqiptarë!

Deputeti i opozitës, Ralf Gjoni i ka quajtuar Damian Gjiknurin, Oerd Bylykbashin dhe Petrit Vasilin si anti- shqiptarë pasi mosarritjes së marrëveshjes në Reformën Zgjedhore.

Spas Gjonit, ata përfaqësojnë frymën anti- amerikane dhe anti- europiane pasi dhe me ndërhyrjen e SHBA nuk arritën një marrëveshje duke djegur afatin që po vetë vendosën, 31 majin.

Po ashtu deputeti shtron pyetjen se a ka mbetur më idiot që t’u besojë se duan lirinë e votës tek shqiptarët?

STATUSI NGA RALF GJONI

A ka mbetur më ndonjë idiot në Shqipëri të besojë se këta duan lirinë e votës së shqiptarëve? 😳 Këta përfaqësojnë frymën anti-amerikane dhe anti-evropiane, e për rrjedhojë, janë anti-shqiptarë! #MjaftMeLojëra 🤮

A ka mbetur më ndonjë idiot në Shqipëri të besojë se këta duan lirinë e votës së shqiptarëve? 😳 Këta përfaqësojnë frymën anti-amerikane dhe anti-evropiane, e për rrjedhojë, janë anti-shqiptarë! #MjaftMeLojëra 🤮

Gepostet von Ralf Gjoni am Sonntag, 31. Mai 2020

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet