Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Pas hapjes së kufirit tokësor, në 15 qershor nisin fluturimet e para drejt Vienës

Pas hapjes së kufijve tokësor, në datën 15 qershor do të nisin edhe fluturimet e para për në Austri.

Lajmin e ka bërë të ditur Aeroporti Ndërkombëtar i Tiranës, që njofton për fluturimet e para nga Tirana në Vienë.

Siç bën të ditur TIA, kompania ajrore do të operojë me fluturime 4 herë në javë nga Tirana në Vienë, ndërsa nuk dihet ende nëse do të ketë fluturime nga Viena në Tiranë.

Njoftimi i plotë i TIA

Tjetër lajm i mirë nga TIA. Austrian Airlines lajmëron fillimin e fluturimeve me 15 Qershor 2020. Kompania do të operojë me fluturime 4 herë në javë Tiranë – Vienë.⠀Po ringrihemi⁣

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet