Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

OSHEE: Nga nesër do ndërpritet energjia elektrike në disa zona të Tiranës

Operatori për Shpërndarjen e Energjisë Elektrike ka njoftuar për abonentët se nesër dhe pasnesër do të ketë ndërprerje të energjisë elektrike.

Përmes një njoftimi, mësohet se OSHEE, për shkak të remontit të planifikuar në NST Ndroq dhe në fiderin A3 të kabinës së Medresesë, në datat 2 dhe 3 qershor do të stakohet energjia në intervalin kohor 09:00 deri në 15:00.

Pa energji do të mbeten në datën 2 qershor Ndroq, Pinet dhe  Zhurje. Ndërkohë, në datën 3 pjesërisht “Rruga e Dibrës” tek Medreseja.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet