Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Gjendet e vdekur në hangar një 50- vjeçare në Kolonjë, dyshohet për vetëvarje

Një 50- vjeçare është gjetur e vdekur në Kreshovë të Kolonjës, në hangarin afër banesës së saj.

50- vjeçarja dyshohet se është vetëvarrur teksa grupi hetimor po punon për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

NJOFTIMI NGA POLICIA

Kolonjë/Informacion paraprak

Më datë 01.06.2020, rreth orës 09:00, në fshatin Kreshovë, në një hangar në afërsi të banesës të saj, është gjetur e pajetë shtetasja M. M., rreth 50 vjeçe, e cila dyshohet të jetë vetëvaruar.

Grupi hetimor po punon për të sqaruar rrethanat e ngjarjes.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet