Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Digjet naten makina ne Vlore, policia nis hetimet

Nje automjet është shkrumbuar nga zjarri pak pas mesnatës në Vlorë. Ngjarja ka ndodhur në lagjen “Hajro Çakërri”, pranë ambulancës.

Policia tha se makina tip “Benz”me targa AA212LN mësohet se qenë e parkuar në oborrin e shtëpisë së pronarit të saj.

Dyshohet se zjarri ka ardhur si pasojë e një shkëndijë elektrike megjithatë policia ka nisur hetimet për zbardhjen e plotë të rastit.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet