Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Shenjat e fatit, horoskopi per diten e sotme, 31 maj 2020

Dashi
Nëse nuk ndiheni mirë emocionalisht rekomandohet të mos mbylleni në vetvete. Kërkoni mbështetje nga familja për ta kaluar këtë situatë sa më shpejt. Duhet të bëheni më të fortë për t’u përballur me të gjitha ndjesitë në jetë.

Demi
Duhet ta dini tani se komunikimi i ndjenjave nuk ka të bëjë vetëm me recitimin e një monologu. Është një rrugë me dy drejtime. Mund të jetë edhe një mënyrë për të filluar një bisedë që mund t’ju çojë drejt një përfundimi mjaft të mirë. Mbani mend këtë nëse ka diçka që ju shqetëson kohët e fundit.

Binjakët
Ka gjasa të shijoni kënaqësinë e të qëndruarit vetëm. Rrëmbeni çdo shans për një moment paqeje në privatësi. Ajo çfarë ju dëshironi është një shans për të rigjeneruar veten dhe për t’u ndjerë sa më të relaksuar.

Gaforrja
Tregohuni më të kujdesshëm në punë dhe kontrollojini dy herë ato çfarë përfundoni. Kujdes rekomandohet të tregoni sot edhe në shtëpi me pajisjet elektrike. Partneri/partnerja juaj mund t’ju bëjë një ftesë të veçantë sot.

Luani
Keni një vetëkontroll të shkëlqyer, por a po e përdorni atë siç duhet? Ti rezistosh tundimit është diçka e mirë, por të ndalosh emocionet është e kundërta. Mos hezitoni, por shprehini emocionet tuaja pasi do të ndiheni shumë më mirë.

Virgjëresha
Është e nevojshme që sot të riorganizoni prioritetet tuaja. Trajtojeni veten ashtu siç duhet, pasi e meritoni. Përpiquni të çliroheni nga komplekset dhe veproni ashtu sikurse dëshironi.

Peshorja
Mund t’ju duket sikur jeta juaj është e ndarë në dy pjesë, psh mes punës dhe kënaqësisë. Mundohuni të jetoni me këtë dualitet, dhe rezistojini kërkesës për të zgjedhur njërën anë dhe të qëndroni atje. Do të ishte mirë të bënit një balancim mes tyre.

Akrepi
Përkushtojuni më shumë punës sot se normalisht. Disa përpjekje më shumë mund t’ju çojnë shumë larg. Ka gjasa që gjatë ditës së sotme të merrni atë çfarë dëshironi.

Shigjetari
Ka gjasa që sot mos të ndiheni ashtu sikurse dëshironi në marrëdhënien tuaj në çift. Kjo mund të ndodhë për shkak të marrjes së përgjegjësive të reja në lidhjen tuaj. Sa i përket anës financiare, nuk parashikohen ndryshime në buxhetin tuaj.

Bricjapi
Ka gjasa t’ia dilni mbanë dhe të realizoni çdo plan të menduar për ditën e sotme. Do të ndiheni të sigurt dhe energjik. Nuk përjashtohet mundësia e një oferte të re në aspektin profesional.

Ujori
Kushtojini më shumë vëmendje sjelljes së njerëzve rreth jush. Dikush mund të përpiqet të përfitojë prej jush. Është e rëndësishme të përgatiteni për problemet që mund të përballeni në këtë drejtim.

Peshqit
Nëse nuk ndiheni mirë në marrëdhënien tuaj në çift, ka ardhur momenti ta ndërprisni atë. Mos e nxisni veten përtej kufijve. Mund të ketë shenje se nuk mund të ecni përpara me lidhjen tuaj./bw

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet