Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Semundja e rende, ndahet nga jeta talenti 18-vjeçar i Skënderbeut

Një ditë e zezë për futbollin shqiptar. Futbollisti i akademisë së KF Skënderbeu, Dorian Tahirllari, është ndarë nga jeta.

18-vjeçari para më shumë se një viti zbuloi se vuante nga tumor malinj në stomak, shtyllën kurrizore dhe në veshka, teksa kërkoi ndihmën e njerëzve për ta kryer operacionin.

Megjithatë, pavarësisht prej vuajtjeve të mëdha dhe kurimeve, Doriani nuk ia doli dot ta kalojë përfundimisht këtë sëmundje.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet