Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Plagosje në Durrës, qëllohet me thikë i riu tek ish-këneta

Një plagosje ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Durrës në lagjen nr. 17 në zonën e ish-Kënetës.

Tre të rinj janë përplasur me njëri-tjetrin gjatë një debati, i cili ka degjeneruar në përleshje duke plagosur njëri-tjetrin me thikë.

Policia tha se tre personat u përfshinë në një sherr i cili degradoi në përdorimin e armëve të ftohta.

Ngjarja ka ndodhur në zonën e “Kënetës” ndërkohë Policia ka shkuar në vendin e ngjarjes.

Ndërkohë Policia ka kapur dhe shoqëruar A.C., 46 vjeç, dhe

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet