I martuar dhe gjysh, ky eshte 65-vjecari qe abuzoi seksualisht me 15-vjecaren ne Tirane

Aktualitet
I martuar dhe gjysh, ky eshte 65-vjecari qe abuzoi seksualisht me 15-vjecaren ne

Publikohet fotoja e Abaz Dokut, 65- vjeçarit që abuzoi seksualisht me vajzen 15- vjeçare në një shkollë në Babrru të Kamzës.

[gallery columns="1" ids="1029279,1029280"]

Doku është i martuar dhe madje edhe gjysh me nipër teksa hetimet për të kishin nisur 1 vit më parë, citon balkanweb. Ai u pushua nga puna fillimisht por e përndiqte në lagjen ku ajo banonte.

Më pasi ai kreu marrëdhënie seksuale me të dhe filmoi aktin në një celular.

Ai u shoqërua në komisariat ku pranoi krimin teksa po ashtu u shoqëruan dhe 3 të dyshuar të tjerë.

Perdhunimi i 15-vjecares ne Tirane, autoret kercenojne prinderit e vajzes pas denoncimit

ME TE LEXUARAT