Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Aksidenti, makina “hyn” në oborrin e një lokali në Korçë

Një aksident ka ndodhur këtë pasdite në Korçë.

Drejtuesi i një makine ka humbur kontrollin e mjetit dhe për pasojë është futur në oborrin e një lokali.

Duke qenë se nuk ka manovruar dot, ai ka dalë në magazinën e shtëpisë ngjitur.

Deri tani raportohet vetëm për disa të lënduar lehtë dhe dëme materiale.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet