Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Aksidenti i frikshëm në Shëngjin, shoferja del nga rruga, përplaset me pemën

Një aksident i rëndë është shënuar ditën e sotme në aksin rrugor Shëngjin-Kune, ku një automjet ka dalë nga rruga kryesore dhe është përplasur me një pemë.

Si pasojë e kësaj përplasje ka mbetur e aksidentuar drejtuesja e automjetit, e cila është dërguar menjëherë drejt spitalit rajonal të Lezhës dhe po i nënshtrohet një ndërhyrje kirurgjikale.

Policia ka mbërritur menjëherë në vendngjarje për të zbardhur shkaqet e këtij aksidenti.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet