Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Manastirliu publikon hartën: Ja si do të jetë fundjava e fundit me zonat e kuqe

Ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu, ka publikuar hartën e liri-daljes për këtë fundjavë.

Ministrja Manastirliu thekson se këtë fundjavë do të happen pa kufizime aktivitetet e lejuara të biznesit në të gjithë vendin.

Kufizimi i vetëm do të jetë lëvizja e qytetarëve nga zonat e kuqe në zona të gjelbra, kufizim ky që do të hiqet më 1 qershor.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet