Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

E rëndë në Vlorë, punonjësi goditet nga skrepi gjatë punës, humb jetën

Një punëtor ndërtimi ka humbur jetën gjatë një aksidenti në punë në Vlorë. Ai ka qenë duke punuar në një kantierë ndërtimi në zonën e njohur si Kalaja në Ujin e Ftohtë në Vlorë, ku është goditur nga skrepi.

Janë ende të paqarta rrethana e ngjarjes tragjike se si ka ndodhur, por mendohet se skrepi që ishte duke gërmuar në zonë, kur ka goditur punonjësin, duke i marrë jetën.

Policia dhe grupi hetimor ndodhen në vendin e ngjarjes për zbardhjen e plotë të saj.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet