Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Deshton reforma zgjedhore/ PD dhe LSI: Mazhoranca refuzon identifikimin elektronik te votuesve

TIRANE

Perfundoi pas 4 oresh mbledhja e radhes e keshillit politik pa arritur nje marreveshje per reformen zgjedhore.

Perfaqesuesit e PD dhe LSI Oerd Bylykbashi dhe Petrit Vasili thane se kerkesat e opozites jame refuzuar nga PS per identifikimin e votuesve ne menyre elektronike.

Sipas tyre ky qendrim i mazhorances vjen nga qellimi i saj per ti vjedhur zgjedhjet.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet