Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Zbulohen 5 raste të reja me koronavirus në Greqi, 16 pacientë të intubuar

Vetëm 5 raste të reja me koronavirus u konfirmuan sot në Greqi, njoftuan nga Ministria e Shëndetësisë.

Sipas njoftimit të ministrisë, në 24 orët e fundit nuk është raportuar për vdekje të reja, ndërsa gjithsej 16 pacientë të intubuar po trajtohen në NJQV.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet