Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Neymar deshiron largimin nga PSG

Neymar është duke tentuar që të largohet nga skuadra Paris Saint-Germain.

Sipas Sport, ylli brazilian prej kohësh është i interesuar që t’i bashkohet klubit Barcelona, shkruan Goal.

Gjithashtu edhe katalunasit janë duke eksploruar opsionet për ta përforcuar linjën sulmuese dhe ka shumë gjasë që ta nënshkruajnë futbollistin 28 vjeçar.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet