Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Tiranë/ Digjet makina në ecje, detajet e para

Një automjet është djegur gjatë mesdites së sotme në autostradë, poshtë QTU-së.

Automjeti në pronësi të shtetases me inicialet K.I ka marrë flak në autostradën Tiranë-Durrës.

Njoftimi i policise:

Tiranë/Informacion paraprak

Më datë 27.05.2020, rreth orës 16:50, në autostradë, poshtë Q.T.U-së, si pasojë e një difekti teknik ka marrë flakë në ecje mjeti me drejtuese shtetasen K.I., ku ka vetëm dëme materiale.

Grupi hetimor dhe shërbimet e Policisë ndodhen në vendngjarje dhe vijon puna për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet