Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Rama njofton: Sot do te bej komunikimin e fundit per COVID-19

Kryeministri Edi Rama ka njoftuar se sot do te kete komunikimin e tij te fundit ne lidhje me koronavirusin.

“SONTE NË 21.00 KOMUNIKIMI IM I FUNDIT KUSHTUAR EKSKLUZIVISHT LUFTËS ME ARMIKUN E PADUKSHËM COVID19”, shkruan Rama ne faqen e tij zyrtare.

Diten e sotme Ministriae Shendetesise deklaroi se ka regjistruar 21 raste te reja me COVID nderkohe qe Shqiperia gradualisht ka nisur fazen e hapjes.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet