Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Peshkatari gjendet i mbytur ne liqenin e Shkodres

Një peshkatar është gjendur pa shenja jete në Liqenin e Shkodrës.

Trupi i pajetë i peshkatarit u gjet i pajetë sot në mëngjes. Viktima është S.S rreth 67 vjec.

Mësohet se ai kishte dalë për peshkim, ndërsa ende nuk dihet saktesisht se në c’rrethana ka humbur jetën.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet