Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Makina bëhet copë copë, aksidenti i merr jetën shqiptarit në Itali ditën e lindjes

Një shqiptar ka humbur jetën në Itali si pasojë e një aksidenti tragjik. Viktima është Sokol Keci. 46-vjeçari shqiptar ndërroi jetë ditën e lindjes. Aksidenti ndodhi në Rosolina, në rajonin e Venetos.

Shqiptari që jetonte prej vitesh në Itali, madje kishte marrë edhe shtetësinë po drejtonte një furgon kur u përplas me një tjetër makinë. Përplasja ka qenë fatale, pasi ndërroi jetë në vend.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet