Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Kurbin, gruaja gjendet e vdekur në banesë, policia nis hetimet

Një grua rreth 70 vjeçare është gjetur e vdekur brenda banesës së saj në Mamurras të Kurbinit.

Policia beri me dije se viktima e identifikuar si Gjelina Hoti jetonte e vetme. Kane qene fqinjët kanë njoftuar policinë, pasi e moshuara nuk ishte përgjigjur në telefon.

Policia bashkë me zjarrfikësit kanë ndërhyrë, duke hapur derën e banesës dhe e kanë gjetur pa jetë të moshuarën.

Nga verifikimet paraprake dyshohet të ketë rënë në kontakt me energjinë elektrike nga pakujdesia, por pritet ekspertiza mjeko-ligjore që do të përcaktojë shkakun e vdekjes.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet