Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Kërcimi provokues i kushton lirinë “murgeshës” ruse

Një postim në rrjetet sociale i ka kushtuar shumë një blogereje ruse.

Sipas mediave të huaja, Yana, e cila numëron më shumë se 60 mijë ndjekës në rrjetet sociale, së fundmi kishte realizuar një kërcim provokues me një veshje fetare.

Kjo i ka irrituar shumë besimtarët, ku disa prej tyre i kanë nisur mesazhe kërcënuese.

E reja tregon se i është drejtuar policisë pas këtyre mesazhe, ndërsa shton se nuk është sulmuar fizikisht, por ndërsa del nga banesa tregohet shumë e kujdesshme, madje mbulon edhe fytyrën që të mos njihet. Videoja e saj është bërë menjëherë virale.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet