Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Riatdhesimet, fluturim nga Tirana drejt Parisit me 5 qershor

Ambasada e Francës në Tiranë njofton qytetarët e interesuar për t’u kthyer në Francë, për fluturimin e Air Albania nga Tirana në Paris më 5 qershor.

Ambasada e Francës informoi se “një fluturim i ri vajtje-ardhje i kompanisë Air Albania nga Tirana në Paris Roissy Charles de Gaulle është parashikuar për ditën e premte, 5 qershor ora 12:00”.

“Ju lutemi personave të interesuar të kontaktojnë sa më shpejt me shërbimin konsullor në adresën elektronike email [email protected] duke dërguar numrin e telefonit ose WhatsApp-in”, shprehet ambasada./atsh

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet