Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Ngjarje e rende ne Vlore, 22-vjecari mberrin i plagosur ne spital

Një 22-vjeçar është plagosur me thikë në qytetin bregdetar të Vlorës pak minuta para mesnates.

Ai është plagosur në këmbë dhe është dërguar me shpejtësi në spitalin e Vlorës.

Nuk dihet akoma gjendja e tij shëndetësore dhe shkaqet se si ka ndodhur ngjarja.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet