Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

E rëndë në Berat, i jep fund jetës nëna e 4 fëmijëve, e gjejnë…

Gjendet e vetëvarur një 51 vjeçare nga fshati Skrevan i Bashkisë Ura Vajgurore, në qarkun e Beratit.

B.S nëna e 4 fëmijëve është gjendur nga të afërmit e saj pa shenja jete.

Nuk ka ende detaje se pse gruaja i ka dhënë fund jetës, dhe as nëse vuante nga ndonjë sëmundje depresive.

Dyshimet janë se familja ndodhej në vështirësi ekonomike, ndërsa po hetohet për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet