Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Dy muaj në karantinë, gomari qan me dënesë kur e sheh pronarin

Një video emocionuese vjen nga Spanja. Gomari shihet teksa shpërthen në lot kur takon të zotin pas dy muajsh në karantinë.

Video është bërë virale në rrjetet sociale dhe mediat e huaja.

CNN shkruan se kjo video do t’ju prekë zemrën, duke e interpretuar gjestin e gomarit me emrin “Baldo” si shprehje të emocionit për mungesën e të zotit.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet