Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Aksident i rëndë në Fushë- Krujë, shoferja përplas për vdekje çiklistin

Një aksident ka ndodhur paraditen e sotme në Fushë Krujë, ku shtetasja me iniciale N.G, 33-vjeçe ka përplasur për vdekje një 73-vjeçar i cili ishte duke ecur me biçikletë.

Njoftimi i policisë: Më datë 25.05.2020, rreth orës 09:55, në Fushë Krujë, mjeti tip “Fiat” me drejtuese shtetasen N.G.,33 vjeçe, ka aksidentuar shtetasin N.N., 73 vjeç, banues në Fushë Krujë, i cili po lëvizte me biçikletë, e për pasojë shtetasi N.N ka ndërruar jetë.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e aksidentit. Drejtuesja e automjetit është shoqëruar në Polici për veprime të mëtejshme.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet