Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Provokon Tayna: Jam ballkavaja për të cilën keni nevojë!

Eshte shfaqur me nje vetebesim te theksuar Tayna, kengetarja qe konsiderohet një nga figurat më seksi të showbizit shqiptar.

Reperja nga Kosova e ka treguar edhe një herë vetevleresimin përmes një fotoje të publikuar në Instagram pak orë më parë, ku shfaqet me dekolte të hapur.

“Bakllavaja për të cilën keni nevojë,” shkruan ajo me vetbesim.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet