Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Gretjoni bën deklaratën e fortë LIVE në lidhje me Edonën!

Disa javë më parë ajo që mund të quhej takimi mes Edonës dhe Denisit, “u prish” nga Gertjoni i cili zgjodhi të surprizojë Edonën pikërisht në ditën e saj të lindjes.

Mirëpo marrëdhënia mes Edonës dhe Denisit mori fund dhe ky i fundit zgjodhi për t’u larguar nga emisioni.

Ndërkohë nga krahu tjetër, Gertjoni, pretendon që në krisjen mes tyre ka ndikuar ai dhe për këtë arsye mendon se Edona ka një simpati për të.

Kjo deklaratë e Gretjonit, u prit me të qeshura në studio.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet