Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

10 mijë euro për një natë, Kejvina Kthella nxjerr mesazhet me çmimet marramendëse

Modelja Kejvina Kthella ka publikuar në ‘instastory’ mesazhet që i mberrijnë në profilin e saj të Instagramit.

loading...

Ne shume prej tyre shihet se meshkujt i ofrojne asaj shuma te medha deri ne 10 mije euro per nje nate.

“Sa lek pate natën nëse s’gaboja 5000 apo..” shkruan mesazhi i derguar ish velines se Ermal Mamaqit një person të cilin më pas Kejvina ia tregon dhe profilin e Instagramit.

“Qa bane, 10000 euro per 1 nat a prano” shkruan një tjetër person.

Modelja nuk ka qendruar indiferente. Ajo i drejtohet personit që shkroi duke i thënë: “Të jap 20, më jep mamin e motrën tënde o gomar”.

Kejvina Kthella prej disa muajsh nuk ka qene shume aktive ne media ku del gjithnje e me rralle pas largimit nga Xing me Ermalin, nje emision i mbyllur aktualisht.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet