Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Yuri Kim perserit kerkesen e SHBA: Reforma në drejtësi të ecë përpara, pavarësisht pengesave

Ambasadorja e Shteteve te Bashkuara te Amerikes ne Tirane ka percjelle mesazhe per rendesine e reformes ne drejtesi.

Ne nje postim ne twitter, diplomatja e SHBA Yuri Kim shkruan se reforma ne drejtesi duhet te ece perpara, pavaresisht pengesave.

loading...

Rekomandojme

Sipas saj Kolegji i Posacem i Apelimit ka nje pune te veshtire, por vetingu duhet te vazhdoje per te treguar pergjegjesi dhe per te fituar besimin e popullit.

Ne nje postim te meparshem Ambasadorja ka publikuar foto me dy komisionere publike per te cilet shkruan se jane te perkushtuar per te siguruar integritetin e vetingut duke apeluar vendime.

“Mjaft me lojera”, Yuri Kim e prere: Nuk ka pazare me reformen ne drejtesi

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet