Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Tronditet Korca, tentohet rrembimi i vajzes 4-vjecare ne mes te qytetit

Një ngjarje e rëndë është raportuar në Korçë, ku një vajzë vetëm 4-vjeç është tentuar të rrëmbehet.

loading...

Rekomandojme

Një i ri, i moshës 20 vjeç me anë të forcës ka arritur t’i rrëmbejë një gruaje vajzën e mitur. Në këtë moment kanë ndërhyrë fqinjët të cilët kanë mundur të shpëtojnë vajzën 4-vjeçare.

Ngjarja ka ndodhur mbrëmjen e djeshme në lagjen nr.17, ndërkohë ka dyshime që i riu që ka bërë këtë veprim mund të jetë me probleme mendore.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet