Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Tronditet futbolli/ Ish-sulmuesi i njohur kryen vetëvrasje

Futbolli serb por edhe gjithë bota në zi pas lajmit të hidhur pasi ish-sulmuesi Miljan Mrdakoviç është gjendur i vdekur në banesën e tij.

Mediat vendase raportojnë se nga hetimet e para dyshohet se Miljan ka vrarë veten. Gjithashtu raportohet se në apartamentin me qira në qendër të Beogratit, ku jetonte futbollisti, është gjetur një armë.

loading...

Rekomandojme

Ai jetonte së bashku me partneren e tij, e cila ka lajmëruar pòlicinë për ngjarjen e rëndë.

Ish-futbollisti i dha fund jetës në moshën 38-vjeçare. Ndërkohë kujtojmë se Miljan Mrdakoviç ka një CV tepër të pasur për sa i përket karrierës futbollistike, ku është aktivizuar me Anderleht, Gent, Makabi Tel Aviv, etj.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet