Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Tri orë kërkime, arrestohet në Korfuz ”Dragoi i Kavos”, nxirret me barelë nga përroi

Dimitris Aspiotis, i njohur ndryshe si ”Dragoi i Kavos” është arrestuar gjatë ditës së sotme në Korfuz.

I njohur për përdhunimet e disa turisteve britanike si dhe një shqiptareje ai u arrestua dhe u shpëtua nga Policia pasi kishte rënë në një grykëderdhje në thellësi 200 metra.

loading...

Aspitios kishte marrë dëmtime të shumta dhe u kap në zonën e Agios Gordios, Lefkimmi teksa Policia po zhvillonte një operacion për kapjen e tij.

Për përdhunimet që ka kryer ai ndaj 6 britanikeve në 2010 dhe të shqiptares në 2012 ai është dënuar me 52 vite burg.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet