Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Shkon në 171 numri i viktimave nga koronavirusi në Greqi, vdes një i moshuar

Me vdekjen e një 89-vjeçari nga koronavirusi në spitalin Attikon në Greqi shkon në 171 numri i personave që kanë humbur jetën.

loading...

Rekomandojme

Numri i përgjithshëm i rasteve të konstatuara me koronavirus është 2,873, nga të cilat 55.2% janë burra.

Nga këto, 612 (21.3%) konsiderohet se kanë të bëjnë me udhëtime nga jashtë dhe 1446 (50.3%) kanë të bëjnë me një rast të njohur tashmë.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet