Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Përdhunoi shqiptaren, pikaset pas 8 vitesh në Greqi ‘Dragoi i Kavos’, Policia e kërkon në një greminë

Dimitri Spioti, i etiketuar dhe me nofkën ‘Dragoi i Kavos’ është pikasur nga policia greke pasi është në kërkim për përdhunimin e një shqiptareje dhe 6 britanikeve.

Ai është dënuar me 52 vite burg për këto veprime dhe pas 8 vitesh ai është pikasur nga Policia.

loading...

Në vitin 2012 ai përdhunoi një shqiptare 34- vjeçare të martuar. 2 vite më parë kishte përdhunuar edhe 6 turiste britanike teksa në 2019 kishte përfituar lirinSS.

Sot Spioti gjatë opercionit për kapjen e tij ka përfunduar në një greminë 200 metra dhe Policia po punon për ta nxjerrë dhe për ta kapur atë.

Përdhunoi shqiptaren në kasolle për 48 orë, kush është 47-vjeçari grek me nofkën ‘dragoi i Kavos’

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet