Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Olta Gixhari tregon për herë të parë barkun e rrumbullakosur

Aktorja Olta Gixhari së fundmi ka publikuar një foto të saj me barkun e rrumbullakosur.

Ndërsa është në pritje të fëmijës së parë, ajo po shijon pushimet në Spanjë bashkë me partnerin e saj.

loading...

Përmes një fotoje ajo ka nxitur fansat që të gjejnë se sa muajshe është në foto.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet