Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Meta poston foton nga Vishnja dhe jep një mesazh: Diell, relaks dhe reflektim në këtë ditë të shtunë

I njohur si një prej njerëzve që e do dhe e vlerëson natyrën shqiptare, Presidenti i vendit, Ilir Meta ka zgjedhur një tjetër destinacion.

Ai ka postuar sot një foto nga Vishnja, një fshat i Tiranës, ku nuk i ka munguar gjelbërimi tipik i pranverës dhe dielli.

loading...

Rekomandojme

Meta thotë se është relaksur por edhe ka reflektuar. Të jetë gati për ndonjë aksion të ri në politikë?!

“Një e shtunë në Vishnje, plot diell, relaks dhe reflektim”,- shkruan ai në Facebook.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet