Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Britania regjistron 282 viktima nga koronavirusi në 24 orë, gjithsej 36 mijë e 675 të vdekur

Në Britani këtë 23 maj janë shënuar 282 viktima nga koronavirusi.

Totali tashmë shkon në 36 mijë e 675 teksa Britania po jep shenjat e para të rihapjes.

loading...

Rekomandojme

Në qershor Britania do hapë kufijtë por vetëm me karantinë të detyruar 14- ditore.

Ndërkohë viktimave të fundit ka qenë dhe një 12- vjeçar i cili vuante dhe nga sëmundje shoqëruese.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet