Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Sandër Lleshaj i shoqëruar me trafikantin e drogës në Francë, Berisha i publikon foton dhe emrin

Ish-kryeministri Sali Berisha ka publikuar mbrëmjen e sotme një foto të ministrit të Brendshëm, Sandër Lleshaj në shoqërinë e një trafíkanti droge sipas tij.

Duke iu referuar një mesazhi të mbërritur në adresë të tij nga një efektiv policie, Berisha shkruan se Lleshaj ndodhet në shoqërinë e Altin Shtjefnit për të cilin thotë se është i dënuar në Francë për trafik droge. Sipas efektivit që i referohet ish-kryeministri, Shtjefni është dënuar në Francë.

“Gjeneral Hashashi shoqërohet me trafíkant droge! Lexoni denoncimin, mesazhin dhe shikoni foton e policit digjital. Sb Pershendetje dr sot ministri Lleshaj me te dènuarin per trafík droge ne france Altin Shtjefni quhet zotria qe kame qarkuar me te zeze”, shkruan Berisha.

loading...

Rekomandojme

Gjeneral Hashashi shoqerohet me trafikant droge! Lexoni denoncimin, mesazhin dhe shikoni foton e policit digjital….

Gepostet von Sali Berisha am Samstag, 23. Mai 2020

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet