Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Anëtarja e LSI në Këshillin Bashkiak të Tiranës dorëhiqet ditën e shembjes së Teatrit

Anëtarja e Këshillit Bashkiak të Tiranës në radhët e LSI Genta Mezini ka dhënë dorëheqje më 17 maj, ditën kur u shemb ndërtesa e Teatrit Kombëtar.

loading...

Në rrjetet sociale Mezini njofton se dorëheqjen ia ka dërguar edhe kryetarit të Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj.

Ajo thotë se dorëhiqet për arsye personale. “Arsyet e mia janë personale dhe s’kam ndërmend t’i bëj publike”, shkruan midis të tjerash.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet