Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Britania hap kufijtë nga 8 qershori, karantinë e detyruar 14- ditore për ata që hyjnë

Pasi shifrat po vijnë në ulje, Britania ka vendosur të hapë kufijtë nga 8 qershori.

loading...

Teksa numëron 254 mijë të infektuar me COVID-19 dhe 36 mijë viktima, Britania do të vendosë karantinë të detyruar për të parandaluar një valë të dytë koronavirusi.

Çdokush që hyn apo kthehet në Britani do të jetë i detyruar të qëndrojë në karantinë 14- ditore.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet