Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Bie nga një lartësi 18 metra, humb jetën në vend punëtori i ndërtimit

Një shqiptar 48-vjeçar humbi jetën këtë mëngjes në një aksìdent në punë.

Ngjarja e rëndë ka ndodhur rreth orës 12 të drekës në Scandicci (Firence).

loading...

Rekomandojme

Sipas asaj që raportojnë mediat italiane, për shkaqe që nuk dihen dhe për të cilat ka nisur një hetìm, punëtori me origjinë shqiptare, ra nga një skelë.

Rrëzìmi nga një lartësi prej 18 metrash, gjatë punës në një kantier ndërtimi në një bllok apartamentesh i ka kushtuar jetën. Emri i tij nuk bëhet i ditur nga mediat italiane.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet