Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Aksident në Sauk, makina përplas biçikletën, i riu në gjendje të rëndë

TIRANE-Një person është plagosur dhe ndodhet në gjendje të rëndë për jetën, pasi teksa ishte duke lëvizur me biçikletë është përplasur nga një makinë.

loading...

I plagosuri është transportuar në spital. Aksidenti ka ndodhur ditën e sotme në Sauk.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet