Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

“Pendohem shumë që nuk e bëra një fëmijë…”, aktorja e njohur rrëfen pengun e jetës

Aktorja e dashur për publikun Marjana Kondi gjatë një interviste televizive ka treguar pengun e jetës. Kondi shprehet se pendesa më e madhe për të është që nuk bëri një fëmijë të dytë.

loading...

“Nuk mendoj se kemi patur ndonjë moment shumë të vështirë, por do të të them dicka për të cilën pendohem. Pendohem që nuk kam bërë një fëmijë të dytë. Nuk është normale të kesh mundësi dhe të qëndrosh vetëm me një fëmijë.

Thjesht nuk e di, pse nuk e bëra një fëmijë të dytë, dhe pendohem shumë për këtë”, tha Kondi në emisionin ‘Glamour Zone’ në Ora News.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet