Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Lori Hoxha bën ndryshimin e madh në pamje

Lori Hoxha me heret ka qene shumë aktive në rrjete sociale, mirëpo tani poston vetëm rrallëherë. Sidoqoftë Lori di gjithmonë si të tërheqë vëmendjen, dhe të dalë nga qendrimi në hije.

Së fundmi ajo ka bërë një ndryshim në pamje dhe rezultatin e ka ndarë me të gjithë ndjekësit e saj.

loading...

Lori ka prerë flokët me shkallëzim dhe ka hequr dorë nga ngjyra bjonde. Lori i ka kthyer flokët në ngjyrën e tyre natyrale, ngjyrë kafe e hapur.

Për këtë look të ri ajo është frymëzuar nga Racheli te seriali “Friends”, në interpretimin e aktores Jennifer Aniston. “Rachel është gjithmonë qëllimi”, ka shkruar Lori krahas fotos.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet