Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Neymar ben nje tjeter veprim per tu kthyer tek Barcelona

Sipas gazetave spanjolle, braziliani po bën gjithçka për t’u rikthyer te Barcelona, duke pranuar edhe ulje të pagës.

Ylli brazilian është gati të heq dorë nga 15 milionë euro në vit, për të luajtur sërish në Camp Nou.

Neymar te PSG fiton 35 milionë euro në sezon, dhe te Barcelona do të luante me 20 milionë euro.

Vendimi i Neymar për të pranuar ulje pagash, ndoshta do të lehtësonte negociatat mes dy klubeve, raporton lajmi.net.

Kujtojmë se në vitin 2017, Neymar për 222 milionë euro ishte transferuar te PSG.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet